Тимошенко назвала три конкретних кроки, що дозволять забезпечити українців житлом

Юлія Тимошенко вважає, що потрібно переглянути фінансово-кредитну політику — Тимошенко назвала три конкретних кроки, що дозволять забезпечити українців житлом
Юлія Тимошенко вважає, що потрібно переглянути фінансово-кредитну політику
В Україні потрібно скасувати перший внесок 25-30% вартості житла, запровадити довгострокове іпотечне кредитування та знизити вартість кредиту до 3-4%, — Тимошенко Об этом сообщает zp-pravda.in.ua со ссылкой на СМИ.


Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що нова фінансово-кредитна політика держави допоможе розв’язати житлову проблему. Про це кандидат на пост президента повідомила під час зустрічі з редакторами та журналістами Львівщини, йдеться на партійному сайті.


Лідер «Батьківщини» переконана, що забезпечення українців житлом можливо завдяки трьом основним крокам.


Насамперед, треба скасувати непосильний для родин перший внесок (25-30% вартості житла), створити, як у розвиненому світі, страхові фонди, що страхують іпотечний кредит на ці 25 -30%.По-друге, треба запровадити довгострокове іпотечне кредитування під купівлю житла на 15 і більше років. Адже зараз українські родини не можуть за 3-5 років віддати вартість квартири зі своїх доходів.


«Треба перейти на іпотечне кредитування на 15 років і більше. Це політика НБУ і її треба ухвалити законом, щоб родини самі могли визначити, за скільки років зможуть повернути гроші, щоб цей внесок не руйнував щомісяця фінанси родини», – пояснила голова партії «Батьківщина».


Також Тимошенко переконана, що потрібно знизити вартість кредиту: не 20% річних по кредиту, як є в Україні зараз, а 3-4%.


До вашої уваги:
  • Календар виборів президента
  • Детальніше про президентські вибори читайте тут


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/timoshenko-nazvala-tri-konkretnih-kroki-shcho-dozvolyat-zabezpechiti-ukrajinciv-zhitlom-568592.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя