Зеленський: Треба відновити Краматорський аеропорт


Президент Володимир Зеленський розповів про першочергові завдання новопризначеного керівника Донецької облдержадміністрації Павла Кириленка

Про це повідомляє прес-служба президента. Об этом сообщает vokrugmira.in.ua со ссылкой на СМИ.

“За Донбасом прискіпливо стежить увесь світ – під час зустрічей за кордоном порушую це питання як пріоритет. А головне – за Донбасом спостерігає вся Україна. Ми маємо показати всім наочно, особливо українцям на окупованій території, що ми всі – єдина країна”, – заявив президент Володимир Зеленський представляючи у Краматорську нового голову Донецької обласної державної адміністрації Павла Кириленка.

За словами президента, першочергові завдання – це припинення вогню і для цього робиться все можливе, включно з активізацією переговорів Тристоронньої контактної групи в Мінську.

“Ми зобов’язані паралельно закінчувати війну та відновлювати Донбас”, – підкреслив він.

Серед пріоритетів президент також назвав відновлення Краматорського аеропорту та погашення заборгованості із виплати зарплати шахтарям.

Зеленський наголосив, що соціально-гуманітарні питання на Донбасі можна і потрібно вирішувати вже зараз.

Зі свого боку новопризначений голова ОДА Павло Кириленко подякував Президенту за довіру й підкреслив, що всі поставлені завдання будуть виконані.

“Я впевнений у плідній співпраці з правоохоронними органами, з органами місцевого самоврядування, з райдержадміністраціями, а також з об’єднаними територіальними громадами після того, як вони будуть створені”, – заявив він.

  • Нагадуємо, Зеленський призначив головою Донецької ОДА Павла Кириленка

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/05/zelenskyy_treba_vidnovyty_kramatorskyy_aeroport”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя