У місті на Волині будуватимуть нові торгово-офісні приміщення


Будівлю до 15 метрів заввишки побудують у Ковелі.

Містобудівні умови та обмеження для проектування нового будівництва торгово-офісних приміщень на вулиці Драгоманова, 7 у Ковелі затвердили наказом відділу містобудування та архітектури виконкому Ковельської міської ради.

Замовником виступає громадянин Роман Качалай. Цільове призначення земельної ділянки – для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури. Площа ділянки становить 0,0549 гектара. Функціональне призначення ділянки – території житлової садибної забудови, відповідно до генплану Ковеля, затвердженого у 2017 році. Згідно з детальним планом території розміщення торгово-офісних приміщень та стоматологічного центру на вулиці Драгоманова у Ковелі, затвердженого рішенням Ковельської міськради від 27 вересня 2018 року, передбачили розміщення торгово-офісних приміщень.

Гранично допустима висота будівлі становить 15 метрів, максимально допустимий відсоток земельної ділянки – 42%. Будівля розташована на відстані 6 метрів від червоної лінії вулиці Драгоманова, зблокована із проектною адміністративною будівлею. На земельній ділянці, де розташований об’єкт нерухомого майна, відсутні планувальні обмеження. При проектуванні зобов’язали врахувати законні інтереси осіб з обмеженими фізичними можливостями, законні інтереси власників та користувачів земельних ділянок та будівель, що оточують місце будівництва, а також передбачити автостоянки для відвідувачів.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/realty/u-misti-na-volyni-buduvatymut-novi-torhovo-ofisni-prymishchennia/” Об этом сообщает 4post.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя