Всеукраїнський проект «Армія з народом» розпочався з Прикарпаття

news-image: Всеукраїнський проект «Армія з народом» розпочався з Прикарпаття
Черговий етап проекту «Армія з народом» присвячений до Дня захисника України і розпочнеться в Івано-Франківській області за участі Центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил Збройних Сил України (м. Одеса) та триватиме з 4 по 10 жовтня .

Про це пише Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України. Як зазначається, заходи відбуватимуться за таким маршрутом: Об этом сообщает moya-planeta.in.ua со ссылкой на СМИ.

04.10 — м. Івано-Франківськ, обласна філармонія, початок о 18.30;

05.10 — м. Івано-Франківськ, площа Ринок (біля Ратуші), початок о 14.00;

05.11 06.10 — м. Коломия, палац культури «Народний дім», початок о 15 .00,

07.10 — м. Надвірна, районний будинок культури, початок о 17.00;

08.10 — м. Городенка, районний палац культури, початок о 16.00;

09.10 — м. Богородчани, палац культури, початок о 17.00;

10.10 — м. Калуш, палац культури «Юність», початок о 18.00.

Перед виступами мистецьких колективів відбудуться тематичні фотовиставки про військову службу, виконання завдань в районах проведення операції Об’єднаних сил (АТО), демонстрація озброєння, засобів захисту, елементів матеріально-технічного, речового та продовольчого забезпечення, тактичної медицини. Також кожен охочий відвідувач матиме нагоду отримати інформацію про можливість проходження військової служби в лавах Збройних Сил України.

У заході братимуть участь запрошені представники ветеранських громадських організацій, учасники бойових дій та члени їх сімей.

Під час першого етапу вже відбулося 28 тематичних концертних програм мистецького проекту «Армія з народом» чотирьох провідних військово-музичних колективів в Черкаській, Волинській, Закарпатській та Миколаївській областях.

Всеукраїнський патріотично-мистецький проект Збройних Сил України «Армія з народом» реалізують протягом 2019-2021 років. Цей мистецький захід розпочато за ініціативи Військово-музичного управління ЗС України.

Тематичні концертні виступи провідних військово-музичних колективів Українського війська відбудуться в усіх 24-х областях держави. Орієнтовно, за два роки планується дати близько 200 концертних виступів (6 — 10 у кожній області).

Запрошуємо відвідати концерти провідних військово-музичних колективів Збройних Сил України.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/vseukrainskyy-proekt-armiya-z-narodom-rozpochavsya-z-prykarpattya.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя