У Тернополі завершилися фінальні змагання серед шкіл містаТернопіль НАЖИВО!

Фінальні змагання серед учнів четвертих класів “Перші кроки” відбулися в Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №27 ім. Віктора Гурняка.

Об этом сообщает glasno.in.ua со ссылкой на СМИ.

Змагання передбачали: виконання комплексу вправ ранкової гігієнічної зарядки під керівництвом учня без допомоги вчителя; “Біг змійкою”,“Естафета зі скакалкою”,“Баскетбол”,“Спритні та швидкі”,“Боулінг”. Кожний спортивний колектив показав рівень своєї фізичної та технічної підготовленості та виявив “бійцівські якості” та волю до перемоги.

Перше місце виборола команда Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24, друге місце завоювала команда Тернопільської загальноосвітнньої школи І-ІІІ ступенів № 20, третє місце Тернопільської загальноосвітньої школи І-III ступенів № 11. Переможці та учасники отримали кубки, грамоти та медалі.

Організаторами змагань виступили Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” та Управління освіти Тернопільської міської ради.